Ihrisko Golf Resort Čeladná

Majstrovské golfové ihrisko Čeladná ponúka hru na ihriskách The Old Course, The New Course, The European Course. V roku 2009 a 2011 hostilo ihrisko prestížnu golfovú súťaž European PGA Tour. 
Diamond Golf Tour hráme na ihrisku The Old Course.

  • 3 majstrovské ihriská
  • ihrisko s normou pre European PGA Tour
  • rafinované vodné prekážky
  • výhľady na panorámu Beskýd a Lysú horu
  • ostrovný green
  • ubytovanie v rezorte

Originalita prostredia a dizajnu

The European Course tvorí stredoosu rezortu, pretože zahŕňa druhé deviatky ihrísk The Old Course a The New Course, ktoré majú na účel tohto usporiadania prehodené posledné jamky, aby hra mohla voľnejšie plynúť. Je tiež návratom ku koreňom, pretože sa rozkladá na miestach pôvodného osemnásť jamkového ihriska otvoreného v roku 2001. Toto ihrisko v roku 2011 preverilo najlepších profesionálov PGA European Tour a aj v úprave pre neprofesionálneho golfistu je nespornou výzvou golfových zručností každého hráča. Nielen, že vyžaduje precíznu hru, ale núti hráča myslieť takmer pri každej rane. Táto potreba stáleho "sústredenia sa" je psychologicky vyvážená pokojom okolitej krajiny a krásami panorám beskydských kopcov obklopujúcich každú pozíciu na ihrisku. 

Ihrisko s dávkou profesionality

Ihrisko bravúrne využíva terénne usporiadanie krajiny a vynucuje si rešpekt mnohými roklinami a jamkami padajúcimi a zase sa vzdúvajúcimi späť ku grínom. Všetko dopĺňajú múdro umiestnené vodné plochy a rozľahlé bankre. Čerešničkou na torte je potom jamka č. 15 vyhlásená jamkou roka 2010 s ostrovným grínom, osviežujúca v parných letných dňoch vzduch zo skalnatého vodopádu.

Diamond Golf Tour hráme na ihrisku The Old Course.