Partneri

TrustWorthy Investment

Spoločnosť Trustworthy Investment je lídrom na trhu investičných kovov, diamantov a numizmatiky. Pre našich klientov zabezpečujeme akékoľvek množstvo investičného striebra, zlata a platiny priamo z rafinérie Argor Heraeus. Do našej ponuky patria tiež investičné diamanty a to ako klasické farby, tak vzácne farebné diamanty. Obchodujeme diamanty priamo z diamantových búrz z Antverp, Hong Kongu, Izraela a USA. V oblasti numizmatiky ponúkame našim klientom veľmi široké portfólio investičných a pamätných mincí. Trustworthy Investment dnes pôsobí v piatich krajinách Európy, kde poskytuje ako investičný poradenský servis, tak nákup vybraných komodít a numizmatiky.

Akont trust

AkontTrust, ktorého história siaha do roku 1992, je dnes s pobočkami v Prahe, Bratislave, Londýne a Nikózii najväčšou českou spoločnosťou s viac ako 60 profesionálmi poskytujúcimi medzinárodné korporátne služby v oblasti transakčného poradenstva, právnej ochrany majetku, medzinárodného zdaňovania a korporátnej legislatívy. Služby najčastejšie využívajú stredné a veľké spoločnosti, ale aj menšie a začínajúce subjekty. Akont si udržuje silnú väzbu na české a slovenské prostredie spojené s priamym zastúpením v kľúčových jurisdikciách a hustou sieťou dlhodobo spolupracujúcich partnerov.

glatzova

Glatzová & Co. je popredná nezávislá advokátska kancelária pôsobiaca v Českej a Slovenskej republike, ktorá má za sebou 24 rokov dobrej práce, stability a organického rastu a je jednou z najstarších českých advokátskych kancelárií. Vďaka hodnotám, akými sú silná firemná kultúra a zodpovedný štýl práce, ktorý je založený na ústretovosti, ochote a rešpekte ako voči klientom, tak aj vo vnútri firmy samotnej, má spoločnosť mnoho klientov, ktorí s ňou spolupracujú už desiatky rokov. Kancelária aj jej právnici sú niekoľko rokov členmi významných obchodných komôr a podnikateľských združení a pravidelne získavajú významné ocenenia od prestížnych medzinárodných i domácich ratingových agentúr.

Fumbi

Fumbi je inteligentný a bezpečný spôsob ako investovať do kryptomien. Váš vklad bude konvertovaný do 50 najhodnotnejších kryptomien (po vylúčení blacklistu z bezpečnostných dôvodov), pokrývajúci viac ako 90% trhovej hodnoty v neutrálnej skladbe. To znamená, že hodnota Vašej investície závisí výhradne na súčte hodnôt Vašich kryptomien, nie na ich individuálnych cenových pohyboch. Nezáleží na tom, ktorá mena rastie, a ktorá klesá. Neutrálnu skladbu vieme udržiavať pomocou virtuálnych obchodov v rámci našej siete investorov pri minimálnych nákladoch. Všetky Vaše peniaze budú uložené v zabezpečených papierových peňaženkách jednotlivých kryptomien a regulované švajčiarskou legislatívou.

ohms

Spoločnosť OHMS sa dlhodobo špecializuje na dovoz prvotriednych nemeckých rizlingov z oblasti Mosely. Rizlingy z Mosely sa vyznačujú vysokou mineralitou, vyváženým pomerom zvyškového cukru a kyselín a možnosťou dlhodobej archivácie. OHMS je exkluzívnym dovozcom vín z vinárstiev Fritz Haag, Schloss Lieser, Grans Fassian a Reinhold Haart, ktoré patria v Nemecku i celosvetovo k špičke. Spoločnosť OHMS ďalej ponúka raritné a ročníkové šampanské vína svetoznámych značiek. V našej rozsiahlej súkromnej zbierke vo vlastných pivniciach figurujú archívne ročníky champagne z preslávených šampanských domov ako je Salon, Bollinger, Deutz, Jacquesson, Pol Roger alebo Moët & Chandon. S vedením luxusných ochutnávok týchto skvostných a úplne ojedinelých vín máme rozsiahle skúsenosti a môžeme ich zaistiť nielen v slovenčine, ale aj v angličtine, ruštine, češtine, nemčine alebo španielčine.

sweter

Veríme, že v živote by mali byť momenty, ktoré sú plné šťastia a potešenia. Tie, na ktoré nezabudnete. My v TMG myslíme na to, aký zážitok z golfu môžete mať! Tomáš (vášnivý golfista a odevný návrhár) a Michal (stojí za značkou Live Sweaters) spojili sily a vytvorili pre vás exkluzívne oblečenie pre golfové zážitky. Keďže prepájajú českú výrobu a tradíciu a prírodné funkčné materiály, je značka založená práve tento rok na sté výročie republiky. TMG pre vás vyrába primárne z merino vlny, pretože vlnené vlákno reaguje na telesnú teplotu, a teda v zime dokáže zahriať a v lete chladiť. Oblečenie z merino vlny je schopné odvádzať pot od tela tak, že nepocítite studenú vlhkosť. Vlákna nepohlcujú pachy a prirodzene odpudzujú prach a nečistoty. To sú ideálne golfové vlastnosti. Tešiť sa môžete napr. na pletené vesty, svetre a polo tričká zo 100% merino vlny extra fine a ďalšie golfové doplnky.

LION CAR

Už 16 rokov sme spoločnosťou s pozíciou lídra na trhu predaja a servisu motorových vozidiel so sídlom v Banskej Bystrici. Pre našich klientov sme spoľahlivým partnerom pre zabezpečenie komplexnej mobility a preto sa neustále snažíme inovovať a zvyšovať pridanú hodnotu našich služieb. Medzi hlavné činnosti LION CAR patrí predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel značky Peugeot, Citroën, Nissan a BMW. Profesionálny personál, príjemné prostredie a moderne vybudovaný servis nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom celý rad komplexných služieb od kúpy nového či ojazdeného vozidla, autorizovaného servisu, autoumyvárne, autopožičovne až po autolakovňu či ďalšie doplnkové služby pod jednou strechou LION CAR.

BVD

Unikátne sto percentné ovocné destiláty značky BVD sú skvostom slovenskej produkcie páleniek a vysoko oceňované na mnohých tuzemských aj zahraničných súťažiach. Bird Valley Distillery alebo Pálenica vo Vtáčom údolí vznikla v roku 2010, s cieľom uspokojiť čoraz väčší dopyt po stopercentných ovocných destilátoch bez pridaného liehu, umelých aróm a dochucovadiel. Tento dopyt je z ich strany vnímaný ako obroda voľby kvality alkoholických nápojov a rastúcu uvedomelosť spotrebiteľov týchto produktov na Slovensku aj v zahraničí. Práve preto sú ich destiláty určené vybraným gastronomickým prevádzkam, špecializovaným delikatesným obchodom a osobám, ktoré oceňujú nekompromisnú kvalitu.